Фітнес-йога, йога-TRX

Ми піклуємось не тільки про малюків, а й про здоров’я дорослих.

Фітнес-йога – синтез двох напрямків, який дозволив прибрати деякі недоліки з кожного з них, зробив більш доступним для людей різного віку і рівня підготовки. Завдяки заняттям, людина може підтримувати себе в тонусі, формувати свою фігуру у відповідності зі своїми бажаннями, оздоровитися в цілому.

Тренування йога-TRX за рахунок використання петель TRX дозволяє з ще більшою ефективністю займатися йогою, роблячи максимальний упор на роботу з хребтом і поліпшення розтяжки. Дуже добре підходять для людей, які мають проблеми з суглобами, хребтом, спиною, тому що припускають роботу в максимально повільному акуратному режимі. Крім цього, при регулярних заняттях значно зменшуються болі в спині і суглобах, отримані в результаті травм і неправильного або надмірного навантаження.

Наш тренер з фітнес-йоги та йоги -TRX – Базілєєва Алла. Вона має середню спеціальну медичну освіту. Три роки вивчала теорію та практику йоги під керівництвом досвідченого тренера Єлизавети Ляміной. Постійно проходить курси для підвищення кваліфікації, приймає участь у тренінгах та семінарах, серед яких:

  • фітнес-конвенція (м. Київ) з йоги (за участю А.Сідерського);
  • фітнес-конвенція (м. Львів) з соматики Томаса Ханни;
  • постійне онлайн навчання технікам та методам, орієнтованим на реабілітацію та оздоровлення хребта, суглобів і м’язового корсету.

Алла викладає та практикує універсальну йогу з 2008 року.

«Колись у мене була мрія: приносити людям користь, дарувати їм красу, здоров’я, радість. І тепер я маю роботу своєї мрії! Це навіть не робота, це – захоплення. Мені подобається вчитися, підвищуючи свої навики та вміння, і ділитися своїми знаннями з людьми. Розумію, що корисна цьому світу, коли чую подяки від клієнтів і своїх учнів»

Розклад занять йогою:
вівторок, четвер
фітнес-йога – 19:15
йога-ТРХ – 20:15

неділя
фітнес-йога – 10:00
йога-ТРХ – 11:00

Вартість:

1 заняття 100 грн
8 занять 640 грн

Пробне заняття – БЕЗКОШТОВНЕ!