Пілатес

Ми піклуємось не тільки про малюків, а й про здоров’я дорослих.

Центр розвитку матері та дитини “MaMi” запрошує дорослих на заняття з пілатесу.

Зробити своє тіло струнким і підкачати всі групи м’язів можна без посиленого пихтіння в залі. У цьому допоможе пілатес – цілий комплекс вправ для всього тіла, який дає можливість опрацювати всі м’язи, поліпшити поставу, скинути зайву вагу, підвищити показники сили і витривалості. У пілатесі існують спеціальні вправи для спини і хребта, які знімають навантаження з хребта, позбавляючи від болю в спині. Буде дуже цікаво заново відчувати своє тіло і його безмежні можливості.

Наш тренер з пілатесу – Ноженко Наталія. Вона здобула спеціальність фітнес-тренера з пілатесу в Professional education center of fitness industry “Jaipur”. Постійно проходить онлайн навчання та курси підвищення кваліфікації, серед яких:

  • Анатомія у роботі фітнес-тренера;
  • Пілатес із власною вагою та обладнанням.

“Я практикуючий тренер-початківець з пілатесу. Це моє хобі, робота мрії, заняття приносять радість та задоволення”

Наш тренер з пілатесу – Ольга Ващенкова. Вона займається фітнесом з 5 років! Із самого дитинства Ольга займалась балетом, аеробікою, ритмікою, спробувала багато інших направлень фітнесу.

Має міжнародний сертифікат тренера з йоги, пройшла навчання з функціонального направлення. Ольга постійно проходить курси для підвищення кваліфікації, серед яких:

  • курс кінезіотейпування;
  • курс з дієтології;
  • курс з корекції жіночого здоров’я за допомогою тренувань і харчування Ганни Кукруріной.

«Я дуже рада, що змогла змінити своє життя і зробити крок до своєї мрії. В роботі люблю ділиться знаннями та досвідом, бачити результат і щасливі очі моїх дівчат. Організовую фітнес-тури по Україні та за кордон»

Розклад занять: 
понеділок, середа – 19:00, 20:00
тренер  Ольга (тел. 0501773606)

неділя – 13:00
тренер Наталія (тел. 0933613601)

Вартість:

1 заняття 100 грн
8 занять 640 грн

Пробне заняття – БЕЗКОШТОВНЕ!